Pakeisk savo gyvenimą per 8.5 savaitės.

2021 m. 19 d. - įsimink šią datą, nes pokyčiai prasidės čia ir dabar!

Jūsų KMI:
Dėl netinkamos mitybos rizikuojate susirgti medžiagų apykaitos, širdies ir kraujagyslių sistemos, virškinimo ligomis. Jums būtina susirūpinti savo svoriu, mityba ir sveikata!
Su 8.5 WEEKS galite numesti:
Prognozuojamas svorio pokytis:
 
 
 
Produktas
Sužinok daugiau

Mūsų klientai

7-25 kg sumažina pradinį kūno svorį
5-15 cm sumažina liemens apimtis
90% klientų pasiekia matomų rezultatų


Dar niekada nebuvo taip paprasta!

Patentuota taškų sistema, kuri leis atsikratyti antsvorio ir mėgautis maistu

8 su puse savaitės - knygutė

8.5 WEEKS - vienas efektyviausių ir pažangiausių produktų skirtų lieknėjimui, kuris buvo nuosekliai kurtas net trejus metus, stebint ir analizuojant tūkstančio KILO.LT klientų pasiekimus ir nesėkmes. 8.5 WEEKS - 60 dienų iššūkis, kuriame Jums reikės vadovautis unikalia ir ilgai tobulinta 8.5 WEEKS maisto taškų sistema sudarant savo valgiaraštį, o vieni geriausių rinkoje esančių maisto papildų padės užtikrintai pasiekti lieknėjimo tikslus ir pakeisti Jūsų požiūrį apie lieknėjimą visiems laikams.

Atsižvelgiant į atliktus tyrimus, net 85% stebėtų žmonių negalėdavo ilgiau nei dvi savaites laikytis griežto mitybos plano be nusižengimų, o didžioji dalis jų grįždavo prie senų mitybos įpročių jau per pirmąsias 7 dienas.

8.5 WEEKS sistema šiuos skaičius verčia aukšyn kojomis. Vos 15% proc. žmonių per pirmąsias dvi savaites grįžo prie senų mitybos įpročių, o didžioji dalis sėkmingai baigė 60 dienų iššūkio laikotarpio planą vidutiniškai netekdami apie 10-20% savo kūno svorio.

Remdamiesi klientų analize sukurėme taškų sistemą, kurioje nurodyti maisto produktai ir patiekalai, už kurių vartojimą, priklausomai nuo porcijos dydžio ir dienos laiko, gaunamas nurodytas neigiamų taškų skaičius. Jūsų kiekvienos dienos tikslas - sekti surinktų taškų skaičių, savaitės tikslas - neviršyti nustatyto neigiamų taškų limito. Ši taškų sistema leis mėgautis maistu, vartojant norimus patiekalus ir produktus, tuo pačiu, atsikratant nereikalingo kūno svorio.

Garantuotam rezultatui - efektyvus papildų rinkinys

8.5 weeks dėžutėje su taškų sistema suderintus papildus, kurie leis pasiekti maksimalių rezultatų!

Papildas Burn Burn / Ryte Pagreitina medžiagų apykaitą ir suteikia energijos visai dienai.
Papildas Detox Detox / Per pietus Išvalo nereikalingus toksinus, sureguliuoja žarnyno veikla ir skatina reguliarų tuštinimasį.
Papildas Balance Balance / Vakare Praturtina organizmą reikiamais vitaminais ir mineralais bei padeda užtikrini reikiama balansą.